Sivas Kangal Üretim Çiftliği

MERKEZ KANGAL ÜRETİM ÇİFTLİGİ

Sivas kangal üretim çiftligi sertifikalı kangal üretme ve yetiştirme çiftligi

ÇİFTLİGİMİZ KÖPEK IRKLARI VE KİNOLEJİ FEDEDASYONU FCI VE KIF ANLAŞMALI ÜYESİDİR .

Kangal Anadolu insanının yüzyıllar boyu çobanın yanında onun sürüsünü kötü niyetli kimselerden ve vahşi hayvanlardan korumuş bir köpek.. Kangallar insanın en yakın ve sadık dostlarının başında gelmekte, onun canını ve malını korumaktadır. Kangallar günümüzde de fabrikaların, villaların, evlerin, çiftliklerin, yazlıkların vb. korunması için bütün alarm sistemlerinden daha etkili olarak görev almaktadır.
KANGAL Çoban Köpeklerinin Üretimi ve Satışı ile hizmetinizdedir.
SİVAS KANGAL KÖPEĞİ YETİŞTİRME ÇİFTLİĞİ OLARAK, MİLLİ KÖPEĞİMİZ OLAN KANGAL KÖPEĞİ YETİŞTİRİCİLİĞİ FAALİYETİNE 2004 YILINDA SİVAS’DA BAŞLADIK.FAALİYETTEKİ ON YILLIK SÜRE İÇERİSİNDE , EN BAŞTA IRK KALİTESİ OLMAK ÜZERE ,GERÇEK SAFKAN KANGALIN BELİRLENMESİ, , ISLAH ÇAKIŞMALARI ,TESİSLEŞME , KANGAL KÖPEĞİNİN TANITIMI, YAYGINLAŞMASI VE IRK KORUMA ÇALIŞMALARI YAPMAKTAYIZ. TEMEL MİSYONUMUZ KANGAL KÖPEĞİNİN ,BUGUN NET TANIMININ YAPILAMAMIS OLMASINDAN KAYNAKLANAN SORUNLARI AŞMAK ,KANGAL KÖPEĞİNİN NET TANIMINI YAPMAK VE TALEPLİLERE SECERELİ GERÇEK KANGALLARI SUNMAKTIR. FCI IN TURKIYEDE BIRLIKTE HAREKET ETTIĞI KIF (KÖPEK IRKLARI FEDERASYONU) İLE BİRLİKTE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. TESİS DAHİLİNDE 50 , DOĞAL ORTAMDA (BUYUK VE KUCUKBAŞ HAYVAN SÜRÜLERİ ) 50 OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 100 KADAR KANGAL KÖPEĞİ İLE ÜRETİM VE YETİŞTİRME ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. AYRICA BU ÇALIŞMALARIMIZ kangalyavrusu58.com ADLI WEB SİTEMİZDE ŞEKİL BULMAKTA VE YAŞAMAKTADIR.
Çiftliğimiz Sivas’da bulunmaktadır. Çiftliğimizin adresi iletişim linkinde bulunmakta olup, Çiftliğimiz siz değerli müşterilerini her zaman ağırlamaktan onur duyacaktır.
Çitfliğimize gelme imkanı bulamayan müşterilerimiz için Türkiye’nin her yerine kangal köpeği gönderebiliyoruz. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


Sivas kangal yavrusu satışı fiyatları ve sahiplendirme.
Sivas kangal yavrusu sahibi olabilmek için, iletişim sayfamızdan kangal yavrusu fiyatları, satışı ve sevkiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Sizde gerçek ve safkan kangal yavrusu satın alacaksanız doğru adrestesiniz. Sivas kangalı Sivas’tan: sivaskangalciftligi alınır.
Kangal yavrusu nerden alınır ?Sivas kangal yavrusu alırken öncelikle Sivas’tan yerinden almalısınız.KANGAL KÖPEK HABERLERİ
‘Cehennem kapısı’nı bekleyen köpek kangal çıktı Denizli’deki Hierapolis antik kentinde, “Cehennem Kapısı” olarak adlandırılan alanda geçen ay kazı çalışmalarında ortaya çıkarılan üç başlı köpek heykelinin kangal olduğu ortaya çıktı. Kangal yavrusu alırken öncelikle asıl ana vatanı Sivas’tan almanızı tavsiye ederiz. Bölgenin iklim ve coğrafi koşullarında yetişmiş olan kangal köpekleri genetiği bozulmadan gelecek nesillere aktarılmakta ve orjinalliği bozulmamaktadır.satılık kangal yavrularımız veteriner hekimler tarafından gözetim altındadır
satılık kangal köpeklerimizin gençlik aşıları veteriner hekim tarafından yapılmaktadır..
satılık kangal yavrularımızın kimlik kartları aşı kartları veteriner hekim gözetimindedir.sivas ”satılık kangal”üretim çiftliğini seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

kangal satılık Çocuğunuz için en ideal köpek ırkı kangal köpeğidir, Çocuğunuzla çok iyi arkadaş olabilir, kadınlara karşıda sonderece uysal bir hayvandır, aileden biri olur onları korur.ve satılık kangal yavruları köpekleri gerçek asil hayvanlardır.
satılık kangal kurt bogan kangal cinsleri çiftligimizde mevcut olup siz müşterilerimize gönderilmektedir. kurtbogan cinslerimiz itina ile beslenmektedir, kurt bogan kangallarımız türkiye olmak üzere bütün avrupa ülkelerimizden talep görmektedir..
Kurtboğan ve satılık kangal yavruları satışlarımız başta İzmir, Konya, Samsun, Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Ankara, sivas kangal yavrusu satışlarımız  devam etmektedir.


Tags: , , , , , , ,

Yoruma kapalı.