Anasayfa

Satılık Kangal Yavrusu Üretim ve Yetiştirme Çiftliği Milli Köpeğimiz Olan Kangal Köpeği Yetiştiriciliği Faaliyetine 2004 Yılında Sivas’da Başladık. sivas kangal üretim çiftliğinden satılık kangal yavrusu altaki resimde görmüş oldugunuz yavrular dişi ve erkektir eşlidir bir annenin iki yavrusudur boz karabaş cinsi koca kafalı iripatili geniş gögüs kafesine sahiptir.anne ve babası türkiye şampiyonu köpeklerdir.tambir damızlık kangal yavrusu ayıbogan cinsi olarak geçer.boy standartları 85cm ve 95 cm

Kangal köpeği yavrusu ile ilgili bilgi: Kangal yavrusu satın almadan evvelce alacağınız kangal köpeği yavrusunun sıhhatli olup olmadığına mutlaka bakın. Pıratik atik canlı yerinde durmazyan kangal köpek yavruları tercih edin.

Bekçi, Çoban Ya Da Arkadaş

Satılık kangal yavru köpek satış ilanları ve en ideal fiyatları bulacağınız en kaliteli saf kan kangal yavruları. Bütün hayvan sevenlerin bedava köpek ilan merkezidir.

Kangal köpek yavrularının kulaklarını müşterilerin isteklerine göre kesilmektedir. Kulakları kesik kangal köpeği yavrusu satın alabilmek isteyen müşterilerimiz için kangal yavruların kulaklarını çiftliğimiz doğrulusunda kesilip gönderilmektedir. Genelde kangal yavrusunun kulaklarını sürüye götürüp çoban köpeği için yetiştirmek isteyen müşterilerimiz kulak kesimi için talepte bulunmaktadırlar.

Satılık kara karabaş suratı maskeli kangal yavrusu 60 günlük kangal köpek yavrusu fiyatları. 900 TL. Satmış olduğumuz kangal köpek yavruları için sizlere saf kan ırka sahip oldukları için yavrulara garanti vermekteyiz. Garantili yavru kangal köpek satışları 2018 senesinde başlamıştır.

Orjinal bir hakiki kangal köpeği yavrusu sahiplenmek satın alabilmek amacıyla ilk tercihiniz biz olmalıyız. Hem niteliğe hemde müşteri memmuniyetine ehemmiyet vermektedir çiftliğimiz.

Satılık yavru kangal sayfamızda yalnızca saf kangal köpek yavrusu satışı yapılmaktadır. Kangal yavruları 2018 senesi amacıyla özel üretim.

Satılık kaliteli üretim kangal köpeği yavruları çiftliğimizde saf kan kangal köpeklerinden yetiştirilmiş olan kaliteli üretim kangal yavrusunu sizler için satışa çıkardık.

Satılık kangal köpeği süper yavrular dişi erkek eşli kangal yavrusu satışları. En kaliteli saf kangal yavruları boz, karabaş simit kuyruk kangal yavruları.

Satılık kangal köpek fiyatları: Kangal köpek yavrusu fiyatları ve Sivas kangal köpeği yavrusu satışı fiyatları çiftlik kangal köpek yavruları.